Mandić i Isović čestitali Kurban-bajram

Načelnik Općine Centar Sarajevo Srđan Mandić, predsjedavajući Općinskog vijeća Centar Benjamin Isović, te vijećnici Općinskog vijeća Centar su u ime Općine Centar i u svoje ime, čestitali reisu-l-ulemi Islamske zajednice u BiH Huseinu ef. Kavazoviću i svim muslimanima u cijeloj Bosni i Hercegovini nastupajući Kurban-bajram. - Svim pripadnicima islamske vjeroispovijesti upućujemo iskrene čestitke povodom Kurban-bajrama. Neka Vam praznične dane ispune radost i ljubav, vjera i nada u bolju zajedničku budućnost u miru, razumijevanju i solidarnosti. Bajram Šerif Mubarek Olsun, stoji u čestitki.
Mandić i Isović čestitali Kurban-bajram
16.06.2026.
OPĆINA CENTAR FINANSIJER PROJEKTA U VRIJEDNOSTI OD 54.647 KM
Okončani radovi na sanaciji dijela Hadži-Sulejmanove ulice
16.06.2026.
CENTAR ZA SPORT I REKREACIJU
Počela besplatna ljetna škola odbojke za osnovce sa Centra
Više vijesti