TENISKI KLUB „TENIS PRO“

Uručena zahvalnicu načelniku Mandiću

Predstavnici Teniskog kluba „Tenis Pro“ Elma Haverić i Haris Kafedžić posjetili su danas Općinu Centar i održali sastanak sa načelnikom Srđanom Mandićem.

Tom prilikom uručili su mu zahvalnicu za podršku u realizaciji međunarodnog turnira „OPEN RCT BARCELONA 1899 – SARAJEVO 2025“.

Turnir je okupio mlade tenisere iz više zemalja i predstavlja važan događaj za promociju sportskog duha i afirmaciju mladih talenata u našem gradu.

Načelnik Mandić je izrazio zadovoljstvo saradnjom sa sportskim kolektivima koji svojim radom doprinose razvoju sporta i zdravih životnih vrijednosti.

-Općina Centar će i dalje podržavati projekte koji potiču razvoj sporta, posebno one koji našim mladim sugrađanima pružaju priliku da se afirmišu na domaćoj i međunarodnoj sceni, istakao je načelnik Mandić.

12.06.2026.
UČESTOVALI I PREDSTAVNICI OPĆINE CENTAR
Odata dužna počast šehidima i poginulim borcima sa Koševskog brda
12.06.2026.
GRANT ZA NAGRAĐIVANJE MLADIH USPJEŠNIH POJEDINACA
Općina Centar nagradila najuspješnije učenike
11.06.2026.
PREDSTAVLJANJE ROMANA „U SLAGALICI ŽIVOTA“
Književna večer sa Melisom Krnić
Više vijesti