MOLBA GRAĐANA ZA RJEŠAVANJE PROBLEMA PARKING MJESTA

Načelnik Mandić obišao područje MZ „Park-Višnjik“

Danas je načelnik Općine Centar Srđan Mandić, zajedno sa vijećnicima Općinskog vijeća Centar Aidom Koluder-Agić, Sarom Arslanagić i Alenom Girtom, obišao područje MZ „Park-Višnjik.

Građani pomenutog područja podržali su inicijativu načelnika Mandića za rješavanjem dugogodišnjeg problema, te traže od Vijeća da se što prije usvoji odluka o Organizaciji sistema parkiranja na javnim parking površinama općine Centar, kako bi krenula njena implementacija.

Također se razgovaralo i o završenim projektima na ovom području, kao i o onim koji tek treba da se realizuju.

Danas su također, zajedno sa načelnikom Mandićem i vijećnicima Općinskog vijeća Centar, područje obišli i sekretarka Općine Centar Adelina Džanković, kao i Vedad Jusić iz Službe za stambene i komunalne poslove.

24.06.2026.
MJESNA ZAJEDNICA „BREKA“
U toku radovi na sanaciji stepeništa
24.06.2026.
UTVRĐIVANJE PRIORITETA ZA FINANSIRANJE IZ OPĆINSKOG BUDŽETA
Poziv za dostavu prijedloga komunalnih projekata za Nacrt budžeta Općine Centar
23.06.2026.
VRIJEDNOST RADOVA IZNOSI 664.836,49 KM
Počeli radovi na sanaciji šetnice u Ulici Muhameda Kantardžića
Više vijesti