NASTAVAK PODRŠKE KJP SKENDERIJA

Općina Centar izdvojila 40.000 maraka

Načelnik Općine Centar Srđan Mandić posjetio je jučer Kantonalno javno preduzeće Skenderija i tom prilikom sa direktorom Damirom Petrinićem potpisao dva ugovora.

Ugovor o dodjeli finansijskih sredstava u iznosu od 30.000 maraka Općina Centar je izdvojila za realizaciju programskih, sajamskih i sportskih projekata od značaja za Općinu, a koji se realizuju u prostorijama Centra Skenderija, te dodatnih 10.000 maraka koja se odnose na nabavku nove tehničke opreme.

Načelnik Mandić je naglasio da će Općina Centar nastojati i u budućnosti pružati podršku i pomoć koliko god to budu omogućavala finansijska sredstva.

-Želim vam puno uspjeha u radu, a siguran sam da će Općina, u skladu sa finansijskim mogućnostima i u budućnosti nastaviti davati svoj doprinos razvoju i promociji kulture i sporta u našoj zemlji, objasnio je načelnik Mandić.

Direktor Petrinić se zahvalio načelniku Mandiću na podršci, kao i Općini Centar koja ulaže u razvoj kulture i sporta.

Potpisivanju ugovora u ime Općine Centar prisustvovala je i pomoćnica načelnika za obrazovanje, društvene djelatnosti, kulturu i sport Lejla Dizdarević.

03.02.2026.
VRIJEDNOST RADOVA IZNOSI 548.525,00 KM
Počeli radovi na popločavanju Gajevog trga
03.02.2026.
JAVNI POZIV ZA DODJELU SREDSTAVA
Općina Centar finansijski podržava mobilnost mladih
03.02.2026.
JAVNI POZIV OSTAJE OTVOREN TOKOM CIJELE GODINE
Na račune 24 porodilje uplaćene jednokratne novčane pomoći
Više vijesti