Zbog najavljenog lockodowna tokom vikenda u Kantonu Sarajevo

Javna ustanova „Centar za sport i rekreaciju“ odgađa sva sportska dešavanja

Zaključak o zabrani rada poslovnih subjekata od 12. marta od 20 sati do 15. marta do 7 sati, kojeg je usvojila Vlada Kantona Sarajevo zbog pogoršane situacije sa epidemijom koronavirusa, uticao je i na organizaciju rada Javne ustanove „Centar za sport i rekreaciju“.
Javna ustanova „Centar za sport i rekreaciju“ odgađa sva sportska dešavanja

Tokom vikenda u prostorijama FIS-a su održavane besplatne škole odbojke, rukometa, košarke, dok su škole tenisa i tenisa za odrasle realizovane na pomoćnim terenima pod balonom na Koševu.

- Sve aktivnosti koje provodimo i besplatne škole pod pokroviteljstvom Općine Centar koje realizujemo u zatvorenim prostorima obustavit ćemo tako da će prostorije FIS-a u Mis Irbinoj ulici praktično biti zatvorene. S obzirom na situaciju tenis će se moći igrati samo na vanjskom terenu, objasnila je Sabina Špago, direktorica JU „Centar za sport i rekreaciju“.

Sve javne ustanove kojima je osnivač i finansijer Općina Centar su prilagodile svoj rad uvođenju lockdowna tokom vikenda na osnovu zaključka Vlade Kantona Sarajevo.

 

24.03.2026.
IZ BUDŽETA IZDVOJENO 195.372 KM
Pri kraju radovi na uređenju igrališta kod OŠ „Alija Nametak“
24.03.2026.
CENTAR ZA IZVRSNOST U PODUZETNIŠTVU
U četvrtak nova besplatna Help Desk sesija
23.03.2026.
UDRUŽENJE „ZDRAVO ŽIVI / SRETNO STARI“
U Centru za zdravo starenje obilježen Ramazanski bajram
Više vijesti