U četvrtak izložba „Čisto i lijepo moje Sarajevo“

Povodom Dana Grada Sarajeva u četvrtak 4. aprila 2019. godine sa početkom u 19 sati u galeriji Roman Petrović biće upriličena izložba pod nazivom „Čisto i lijepo moje Sarajevo“.
U četvrtak izložba „Čisto i lijepo moje Sarajevo“

Izložbu će otvoriti Fuad Čibukčić, direktor Fonda za zaštitu okoliša FBiH, Mirza Hulusić, direktor Zavoda za Izgradnju KS, dr. Nedžad Ajnadžić, načelnik Općine Centar Sarajevo i Abdulah Skaka, gradonačelnik Sarajeva.

23.06.2026.
VRIJEDNOST RADOVA IZNOSI 664.836,49 KM
Počeli radovi na sanaciji šetnice u Ulici Muhameda Kantardžića
23.06.2026.
„PRAVA DJETETA – NAŠA ZAJEDNIČKA ODGOVORNOST“
Općini Centar uručena zahvalnica za podršku
Više vijesti