Počinje projekat „botanički kutak“

Općina Centar Sarajevo u saradnji sa osnovnim školama pokreće projekat „botanički kutak“ gdje je planirano da učenici, prije svega članovi eko sekcija, brinu o zelenoj površini koja se nalazi u blizini njihovih škola.
Počinje projekat „botanički kutak“

U četvrtak 21. marta 2019. godine u 12 sati planirano je da učenici Osnovne škole „Nafija Sarajlić“ započnu uređenje zelene površine koja im je dodijeljena, a koja se nalazi u blizini Olimpijskog stadiona „Asim Ferhatović Hase“ (raskrsnica Alipašine ulice).

Pozivamo medije da prisustvuju navedenom događaju.

Prevoz je organizovan ispred zgrade Općine Centar u 11.45 sati.

 

 
23.06.2026.
VRIJEDNOST RADOVA IZNOSI 664.836,49 KM
Počeli radovi na sanaciji šetnice u Ulici Muhameda Kantardžića
23.06.2026.
„PRAVA DJETETA – NAŠA ZAJEDNIČKA ODGOVORNOST“
Općini Centar uručena zahvalnica za podršku
Više vijesti