Uručenje certifikata polaznicima škole poduzetništva Općine Centar

U prostorijama Centra kulture i mladih Općine Centar Sarajevo (Ulica Jelića 1) u petak 30. novembra 2018. godine sa početkom u 11 sati načelnik Općine Centar dr. Nedžad Ajnadžić će polaznicima uručiti certifikate o završenoj školi poduzetništva Općine Centar.
Uručenje certifikata polaznicima škole poduzetništva Općine Centar

Pomenutu školu, koju je realizovalo Udruženje „Idea“ pod pokroviteljstvom Općine Centar, je uspješno završilo 80 polaznika.  

 

Škola poduzetništva Općine Centar, koju je vodio profesor sa Ekonomskog fakulteta u Sarajevu Almir Peštek je, za obuku četiri grupe polaznika, trajala od 1. do 26. oktobra 2018. godine.  

 

Škola je bila namijenjena osobama koje žele pokrenuti vlastiti biznis, a posebno je korisna za sve mlade ljude koji namjeravaju aplicirati za općinske poticaje osnivanju start-up biznisa.

22.05.2025.
MJESNA ZAJEDNICA CRNI VRH-GORICA
U toku sanacija stepeništa i platoa
22.05.2025.
BESPLATNE EDUKACIJE KOMUNIKACIJSKIH VJEŠTINA NA ENGLESKOM JEZIKU
Aktivnosti u Društvenom centru Općine Centar – otvorene za sve građane
22.05.2025.
MLADE GLUMAČKE NADE ODUŠEVILE PUBLIKU
Održana premijera predstave „Heidi“
Više vijesti