Učenici OŠ „Nafija Sarajlić“ pobjednici nogometnog turnira

Povodom obilježavanja Dana Općine Centar na igralištu FIS-a 5. maja 2017. godine održano je finale nogometnog turnira za učenike 11 osnovnih škola koji se svake godine održava pod pokroviteljstvom Općine Centar.

Tradicionalno sportsko takmičenje koje organizuje Općina Centar, a realizira Javna ustanova Centar za sport i rekreaciju počelo je 3. aprila utakmicama prvog kola.

Pobjednik turnira i titulu najbolje nogometne ekipe osvojila je OŠ „Nafija Sarajlić“ koja je u finalu savladala ekipu OŠ „Katolički školski centar“ rezultatom 3:0. Treće mjesto je osvojila ekipa OŠ „Vladislav Skarić“ koja je pobijedila ekipu iz škole „Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak” 4:0.

Najuspješnijim ekipama medalje je uručio direktor Osnovne škole “Nafija Sarajlić” Zijad Numić.