Rekonstrukcija stepeništa u Ulici Marcela Šnajdera

U toku su radovi na rekonstrukciji stepeništa u Ulici Marcela Šnajdera 13-19. Općina Centar finansira radove u iznosu od 25.000 KM, dok je za izvođača izabrana firma „Sela“ d.o.o. Sarajevo.
Rekonstrukcija stepeništa u Ulici Marcela Šnajdera

-Do sada su naši radnici nakon uklanjanja starog dotrajalog stepeništa izgradili novo armirano-betonsko i u toku je postavljanje kulir ploča. Nakon toga planiramo ugraditi betonske rigole duž stepeništa, nove betonske ivičnjake, te postaviti novu rukohvatnu ogradu. Ukoliko vremenske prilike dozvole završetak radova očekujemo za deset dana, kazao je Mesud Zimić, šef gradilišta firme „Sela“.

 

Navedeni radovi se realizuju na osnovu ugovora o investiciono-tehničkom održavanju stepeništa i ograda na području Centra, kojeg je u ime Općine potpisao načelnik Dževad Bećirević sa direktorom firme "Sela" d.o.o. Seadom Tutićem.

 

31.03.2026.
KJU PORODIČNO SAVJETOVALIŠTE
Predstavnici Općine Centar prisustvovali obilježavanju jubileja
30.03.2026.
POVODOM ODRŽANOG PRESTIŽNOG TURNIRA U RIMU
Načelnik Srđan Mandić ugostio sestre Sipović
30.03.2026.
CENTAR ZA IZVRSNOST U PODUZETNIŠTVU
U četvrtak nova besplatna Help Desk sesija
Više vijesti