Obnovljeno stepenište u Ulici Hakije Kulenovića na Ciglanama

Prije pogoršanja vremenskih prilika radnici građevinske firme „Sela“ su uspjeli okončati radove na sanaciji stepeništa koje povezuje ulice Hakije Kulenovića 38 i Antuna Hangija 12 na Ciglanama (Mjesna zajednica „Ciglane-Gorica“). Općina Centar je za ovaj projekt iz svog budžeta izdvojila gotovo 5.500 KM.
Obnovljeno stepenište u Ulici Hakije Kulenovića na Ciglanama

Na stepeništu su uklonjene oštećene ploče umjesto kojih su postavljene nove. Ispod novih ploča je urađena nova betonska podloga. Izvršena je i sanacija betonskih zidova duž stepeništa te je popravljena postojeća rukohvatna ograda koju su radnici pomenute firme i ofarbali.

 

Sanacija ovog stepeništa je urađena na osnovu okvirnog sporazuma o investiciono-tehničkom održavanju stepeništa i ograda na području općine Centar, kojeg je u ime Općine potpisao načelnik Dževad Bećirević sa direktorom firme "Sela" d.o.o. Seadom Tutićem.

10.09.2025.
POZIV NA REKREACIJU NEDJELJOM U FIS-U
Besplatni termini za stoni tenis
10.09.2025.
CENTAR KULTURE I MLADIH OPĆINE CENTAR
Sutra otvorenje izložbe „Illusion of the line“ Kristijana Antunovića
10.09.2025.
SLUŽBA ZA CIVILNU ZAŠTITU OPĆINE CENTAR
Izdato narandžasto upozorenje za obilnije padavine
Više vijesti