OPĆINSKO VIJEĆE CENTAR SARAJEVO
Komisije Općinskog vijeća
Komisija za Statut i propise
  1. Meliha Mujezinović-Katana, predsjednica
  2. Jasmin Kreso, zamjenik predsjednice
  3. Sead Ćupina,
  4. Halid Škrijelj,
  5. Aida Muminagić,
  6. Alma Hasanbegović,
  7. Muamer Bešlija,
  8. Sead Srna,
  9. Sanida Džanko.

 

Komisija za budžet i finansije

  1. Amer Herenda, predsjednik
  2. Muharem Hamzić, zamjenik predsjednika
  3. Asmira Hasanović, 
  4. Elma Tuzlić, 
  5. Petar Matić, 
  6. Meliha Ferhatović, 
  7. Ševala Dizdarević.

 

Komisija za izbor i imenovanja i mandatno-imunitetska pitanja:

  1. Abid Jusić, predsjednik
  2. Miro Lazović, zamjenik predsjednika
  3. Senada Bosno,
  4. Haris Mujanović,
  5. Ahmed Gerin,
  6. Dževad Topić,
  7. Nihad Uk.

 

Komisija za mjesne zajednice i saradnju sa općinama i gradovima:

  1. Munib Milišić, predsjednik
  2. Sabina Tuzović, zamjenica predsjednika 
  3. Aida Koluder-Agić, 
  4. Edin Šaković, 
  5. Nedim Škrbo,  
  6. Elma Karišik,  
  7. Mirza Zeković.

 

Komisija za boračka pitanja:

  1. Dževad Jusić, predsjednik
  2. Dževad Topić, zamjenik predsjednika
  3. Edin Mirojević,  
  4. Zvonko Ivišić, 
  5. Mustafa Rustemagić.

 

   

Komisija za provođenje javnog nadmetanja-licitacije za raspolaganje nekretninama u vlasništvu Općine Centar:

  1. Sejad Đozo, predsjednik
  2. Anton Rajić,
  3. Sead Srna,
  4. Tea Dreković, zamjenik predsjednika
  5. Ahmed Gerin, zamjenik člana
  6. Igor Stojanović, zamjenik člana

 

 

Komisija za javna priznanja i obilježavanje historijskih događaja i ličnosti:

  1. Vera Brigić, predsjednica
  2. Đemo Topalović, zamjenik predsjednice
  3. Velid Jerlagić,
  4. Mehmed Muharemović,
  5. Edin Šikalo,
  6. Željko Panić,
  7. Sanela Dumanjić.

 

Komisija za poslove iz stambene oblasti:

  1. Lejla Khattab, predsjednica
  2. Amra Zulfikarpašić, zamjenica predsjednice
  3. Salko Pašović,
  4. Amra Alajbegović,
  5. Benjamin Isović,
  6. Lamija Tiro,
  7. Sonja Akšamija, 
  8. Dževad Topić,
  9. Haris Mujanović.

 

 

Komisija za ekologiju i zaštitu kulturnog i prirodnog naslijeđa:

  1. Senka Ibrišimbegović, predsjednica
  2. Radivoj Jadrić, zamjenik predsjednice
  3. Anton Rajić,
  4. Mirza Alispahić,
  5. Semir Duraković,
  6. Ekrem Kurtović,
  7. Irhad Čovrk,
  8. Šaćir Čavrk,
  9. Seid Fazlagić.

 

Komisija za odnose sa vjerskim zajednicama:

  1. Bekir Šuško, predsjednik
  2. Dževad Hodžić, zamjenik predsjednika
  3. Aziz Kadić,
  4. Kenan Trebinjac,
  5. Ira Adilagić.

 

Komisija za zaštitu ljudskih prava i ravnopravnost spolova:

  1.   Meliha Lekić, predsjednica
  2.   Varja Nikolić, zamjenica predsjednice
  3.   Merima Zukić,
  4.   Kemal Musemić,
  5.   Zora Ostojić,
  6.   Anesa Abadan,
  7.   Fadila Bošnjak.

 

Komisija za pitanja mladih:

  1. Amer Kapo, predsjednik
  2. Amina Osmanbegović, zamjenica predsjednika
  3. Adnan Beglerović,
  4. Haris Ćatović,
  5. Namik Fočo,
  6. Indira Zuko,
  7. Haris Skrobanović.

 

 

Drugostepeni organ za žalbe:

  1. Ljuljana Vranac, predsjednica
  2. Ismeta Osmić, zamjenica predsjednice
  3. Amer Ahmić,
  4. Miralem Dedović,
  5. Enver Smajkan,
  6. Maid Delić,
  7. Lamija Tiro.

 


Komisija za poslovne prostorije:

  1. Jasmin Terović, predsjednik
  2. Igor Stojanović, zamjenik predsjednika
  3. Eso Tucaković,
  4. Serdalija Hasanović,
  5. Sead Turnadžić,
  6. Alija Jusufović,
  7. Ahmed Gerin,
  8. Dženan Muminović,
  9. Hajro Aljić.

 


Komisija za energetsku efikasnost:

  1. Slobodan Mehmedbašić, predsjednik
  2. Semir Sefić, zamjenik predsjednika
  3. Himzo Oruč,
  4. Mahir Kalisi,
  5. Suzana Čorbo,
  6. Seat Redžepagić,
  7. Mesud Peljto.

 


Komisija za kulturu i sport:

  1. Emir Ibragić, predsjednik
  2. Admir Bukva, zamjenik predsjednika
  3. Emir Zimić,
  4. Hamdija Hasanović,
  5. Edin Mirvić,
  6. Senad Fazlija,
  7. Almir Kurt.

 


Komisija za saradnju sa nevladinim organizacijama:

  1. Emir Muminović, predsjednik
  2. Melća Đidelija, zamjenica predsjednika
  3. Nevenko Čengić,
  4. Emin Kutlovac,
  5. Sanjin Dizdarević,
  6. Alma Kaljača,
  7. Ahmed Gerin.

 


Komisija za obrazovanje (sa mandatom do okončanja postupka dodjele stipendija za školsku 2016/2017.):

  1. Sulejman Haljevac,
  2. Mustafa Mulić.
  3. Miro Lazović,
  4. Amra Zulfikarpašić,
  5. Karolina Karačić,
  6. Sonja Akšamija,
  7. Nuko Grebović,
  8. Edin Abdurahmanović.

 


 


 

 


+ 387 33 56 23 11

 

 

vijece@centar.ba

2013 © Sva prava pridržana. Općina Centar Sarajevo.